Dane firmy

Pistolet do lakierowania samochodu


Autokolor Ukleja


Nowa Wieś Ujska 59B, 64-850 Ujście

Tel: +48672830530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szukając profesjonalnych środków potrzebnych do malowania i lakierowania pojazdów mechanicznych, warto skorzystać z atrakcyjnej cenowo oraz zróżnicowanej asortymentowo oferty prezentowanej spółki z o.o. sp.k. Siedziba firmy zlokalizowana jest na terenie gminy miejsko-wiejskiej Ujście (woj. wielkopolskie). Przedsiębiorstwo swoje towary sprzedaje w ramach własnej platformy e-commerce. Pod adresem sklep.ukleja.com.pl znajduje się aktualna oferta, regulamin i warunki składania zamówień internetowych.

W sklepie można kupić online uniwersalne szpachle i podkłady do zadań specjalnych, materiały ścierne oraz maskujące, a także bezbarwne lakiery do aluminium,   rozcieńczalniki, utwardzacze, zmywacze, aktywatory. Pistolet do lakierowania samochodu osobowego, terenowego, ciężarowego, polerka, destylarka, szlifierka, to kolejne produkty dostępne w katalogu firmy.

Wszystkie sprzedawane artykuły, narzędzia i akcesoria to wyroby renomowanych producentów (m.in. PPG Industries, Nexa Autocolor, MaxMeyer czy DUXONE).

 

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

J'ADEMI


Narutowicza 7, Leszno

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

MONDI sp. z o.o.


Plac Andersa 3, Poznań

Wyszukaj firmę