Dane firmy

Endokrynolog szczecin


„PlusMed” Spółka Cywilna


Ku Słońcu 23, 71-073 Szczecin

Tel: 606 996 299

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie plusmed.szczecin.pl można zapoznać się z ofertą placówki medycznej, w której przyjmują różni specjaliści. W prywatnej przychodni w Szczecinie pracuje endokrynolog. Zajmuje się on terapią zaburzeń pracy układu dokrewnego. Przyjmuje osoby cierpiące na choroby tarczycy, przysadki mózgowej, nadnerczy, trzustki i gruczołów płciowych.

W placówce można skorzystać również z usługi innych specjalistów. Jednym z nich jest gastrolog, do którego zadań należy leczenie dolegliwości dotyczących układu pokarmowego. Objawiają się one między innymi przewlekłym bólem brzucha, długotrwałymi biegunkami, zaparciami i wzdęciami. Bardzo ważne jest przeprowadzenie dodatkowej diagnostyki. Często zlecana jest gastroskopia, kolonoskopia oraz USG i RTG jamy brzusznej. Dzięki temu można rozpoznać dany problem i wdrożyć leczenie.

W przychodni znajduje się również gabinet dietetyka. Zajmuje się on edukacją żywieniową i przeprowadza analizę składu ciała. Z jego usług często korzystają osoby niezadowolone z wyglądu swojej sylwetki. 

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Wyszukaj firmę