Dane firmy

Sklep z kawą | CoffeeLove


CoffeeLove


Sławacinek Stary 33, 21-500 Biała Podlaska

Tel: +48 693 890 281

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Działający na stronie internetowej dostępnej pod adresem coffeelove.pl internetowy sklep z kawą to wymarzone miejsce na zakupy dla osób kochający ten szlachetny napój. Warto udać się na tę stronę także wtedy, gdy do tej pory nie miało się do czynienia z naprawdę dobrą kawą - dotyczy to wielu osób, gdyż nie da się ukryć, że produkty, jakie znaleźć można na marketowych półkach, nie mają z nią wiele wspólnego. Znakomitym wyborem dla zdeklarowanych amatorów czarnego napoju będzie na przykład kawa speciality, idealna także na wyjątkowy prezent.

Jednak w rozbudowanym asortymencie odpowiednie dla siebie propozycje znajdą też osoby lubiące inny szlachetny napój, czyli herbatę. Wysokiej jakości mieszanki i różne rodzaje herbat - czarnych, białych, zielonych, czerwonych oraz niebieskich (oolong) odpowiadają na wszelkie oczekiwania. Te produkty także świetnie nadają się na prezent.

Ofertę uzupełniają akcesoria do przygotowywania tych napojów, jak aeropressy, ekspresy czy kawiarki, cenionych producentów.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

EFEKT - szkoła języków obcych


M. Curie-Skłodowskiej 38, Lublin

Laperfe clinic


Gęsia 3, Lublin

Wyszukaj firmę